Sazinies ar mums
Sazināties
Aquapure

Aquapure ir daudzfunkcionāls aprīkojums 4 in 1 hidropīlinga procedūrām. Procedūra ļauj cīnīties ar šādām problēmām: nevienmērīgs ādas tonis, aizsērējušas poras, liekais sebums, dehidrēta āda, grumbas. Noloba ādu, kontrolē sebumu, palielina kolagēna sintēzi, padarot ādu tīru, svaigu un gludu.

Kāpēc Aquapure?

  • 4 pieprasītākās tehnoloģijas vienā iekartā: hidropīlings, elektroporācija, mikrostrāvas, krioterapija/sildīšana.
  • pārnesējama, viegli lietojama iekārta.
  • zemas procedūras pašizmaksas

Aquapure procedūras etapi:

1) Hidropīlings
Hidropīlings tiek veikts, izmantojot īpašu uzgali, kura iekšpusē veidojās vakuums un tiek piegādāti speciāli serumi (Peel + uz pienskābes bāzes, Sebo + uz salicilskābes un cinka bāzes). Kosmetologs rūpīgi apstrādā problemātiskās vietas uz ādas virsmas, noņemot visus netīrumus, noloba raga slāņa atmirušās šūnas, tauku un sviedru dziedzeru gala-produktus.
Divkāršs efekts: attīrošais un barojošais.

2) Atjaunošanās REJUVE +
Īpašais vakuuma uzgalis ar REJUVE + dziedinošo serumu, kura pamatā ir hialuronskābe un hidrolizēts kolagēns, stimulē kolagēna un elastīna sintēzi un intensīvi mitrina ādu.

3) Elektroporācija ar mezoampulu
Pulsējošas strāvas ietekmē epidermā atveras kanāli (elektroporīni), caur kuriem aktīvās preparātu sastāvdaļas nonāk dziļi ādā līdz pat zemādas tauku slānim.

4) Mikrostrāvu terapija
Mikrostrāvas efektīvi atjauno sejas muskuļus, kas novājināti novecošanās rezultātā, stimulē jaunu kolagēna un elastīna šķiedru sintēzi, kā arī veicina limfas atteci. Stimulācijas rezultātā tiek uzlabots  sejas ovāls, ādas kvalitāte un samazināta tūska.

4) Krioterapija vai sildīšana – kolagēna un elastīna veidošanās papildu stimulēšanai.

  • Ādas attīrīšana
  • Grumbu mazināšana
  • Ādas tonusa uzlabošana
  • Ādas liftings
  • Cīņa ar akni
  • Ādas mitrināšana
Vai procedūrā ir jāizmanto visi uzgaļi?

Nē. Vienā procedūrā speciālists var izmantot vienā vai nu 1 uzgali, vai vairākas, vai visas, -atkarībā no klienta individuālajām īpašībām un speciālista vērtējuma.

 

Vai darbam ar Aquapure aparātu ir nepieciešama speciālā kosmētika?

Jā, ir nepieciešami speciāli serumi. Vienu komplektu pietiek uz ~20 procedūrām.

Kāda izglītība ir nepieciešama darbam ar iekārtu?

Vēlama izglītība/kvalifikācija – skaistumkopšanas speciālists, kosmetiķis, dermatologs, utt. Mūsu kompānija nodrošina apmācības speciālistiem, kuri iegādājas iekārtu. Pēc kursa beigām tiek izsniegts starptautisks sertifikāts.0

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai iemācītos strādāt ar iekārtu?

Mūsu kompānija nodrošina 1 dienu pamatkursu, kas ietver teoriju un praksi. Pēc pamatkursa speciālistam ieteicams dažas dienas patstāvīgi praktizēties. Šajā periodā mūsu apmācību komanda ir gatava attālināti atbildēt uz visiem jautājumiem.

Garantija

12 mēneši

Kas ir iekļauts iekārtas cenā?

Iekārta, iekārtas instalācija, 2 speciālistu apmācība, garantija.

Tehniskie parametri

Svars: 14 kg
Izmēri: 324 (W) x 552 (D) x 456 (H)
Elektriskie raksturojumi: 100-240 V, 50/60 Hz

Paldies, ziņa tika nosūtīta.