Sazinies ar mums
Sazināties
Sākums Kontakti

Kontakti

Adrese: Elizabetes iela 51, 3 stāvs, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis/fakss: +371 67321037
Mob. tālrunis: +371 29203285
E-mail: info@vario.lv

 

Par mums

Cienījamās Dāmas un Kungi,

Kompānija Vario ir lielākais Hi-Tech skaistumkopšanas un estētiskās medicīnas iekārtu izlatītājs Baltijas valstīs kopš 2003.gada, kurš piedāvā vispieprasītākās un mūsdienīgākās iekārtas sejas un ķermeņa kopšanai.

Nodrošinām iekārtu piegādi, uzstādīšanu, sertificētu skastumkopšanas speciālistu apmācību darbam ar piedāvātām iekārtām, kā arī nodrošinām iekārtu servisa apkopi.

Iekārtas

Mūsu kompānija ir oficiālais un ekskluzīvais vadošo pasaules ražotāju izplatītājs:

  • LPG Systems (Francija);
  • Classys (Dienvidkoreja).
  • Nora Bode Kosmetik (Vācija);
  • Biotec Italia (Itālija);
  • Ultratone (Lielbritānija).

Klienti

Mūsu klienti – labākie skaistumkopšanas saloni, estētiskās medicīnas klīnikas, kā arī SPA viesnīcas Baltijā.

Latvijā: Estetik SPA (Riga), Calmena SPA (Rīga), Season SPA (Rīga), Andrey Silchenko Hair Academy (Rīga), Beauty Station (Mārupe), Avēnija (Liepāja), VipStyle (Daugavpils) un citi.

Lietuvā: Sugihara (Viļņa), MediAnna (Šauļi), Grožio Pasaulis (Kaunas), Palanga SPA Hotel (Palanga), Daivos Grožio Namai (Klaipeda), Grand SPA (Druskininkai), Amberton Hotel (Druskininkai), Esperanza Resort SPA (Trakai) un citi.

Igaunijā: Roosmarii (Tallinn), Ztudio (Tallinn), Sinukeha (Tallinn), LaBianca (Tallinn), SlimFit LPG (Tartu), Avancia (Tartu), Monique (Tartu), LiAnnel (Narva), Kehastuudioo (Tallinn, Parnu) un citi.

Darbinieki

Mūsu komanda sastāv no 3 departamentiem: pārdošanas un apkalpošanas nodaļa, servisa departaments, apmācību departaments.

Apmācību departamentā strāda fizioterapeiti, dermatologi un skaistumkopšanas speciālisti ar lielu pieredzi estētiskās medicīnas jomā.

Servisa departamentā strādā apmācīti inženieri, kuri palīdz ar iekārtu apkopi un remontu. Viss remonts un apkope notiek uz Jūsu teritorijas un Jums nav jāsūta iekārta uz servisu pie ražotāja.

Paldies, ziņa tika nosūtīta.